Privát Gabriel

Poskytujeme komfortné ubytovanie v rázovitej obci Ždiar, v malebnom prostredí pod Belianskymi Tatrami.
Budova je postavená z dreva v typickom goralskom štýle. Nachádzajú sa tu 2, 3 a 4 - posteľové izby s možnosťou prístelky. Pri každej izbe je vstupná chodbička s chladničkou a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
V objekte je veľká spoločenská miestnosť s TV a satelitom. K dispozícií je aj kompletne zariadená kuchyňa: plynový sporák, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar a iné vybavenie.
Možnosť stravovania okrem domácej prípravy je aj v reštaurácii(50 m), v pizzerii(120m), predajňa potravín (50m).
V suteréne je úložná miestnosť na bicykle, sane, lyže, lyžiarsku výstroj a iné. Parkovanie je priamo pri budove – zdarma. , alebo v garáži pre dve osobné autá. Na vyplnenie voľného času poskytujeme okrem spoločenskej miestnosti aj saunu, horské bicykle, pripojenie do internetu. Vedľa budovy je altánok, kde sa dá príjemne posedieť pri ohni a grile.
Cena za ubytovanie na 1 noc pre 1 osobu je od 8 - 10 € podľa sezóny, deti do troch rokov zdarma, bez nároku na lôžko. Dohoda možná.
Turistické využitie je tu bohaté: prechádzky prírodou, túry do Tatier, obhliadka okolitých historických miest ( Kežmarku, Spišskej Soboty, Levoče, Spišského hradu, Starej Ľubovne).
Je tiež možnosť návštevy Belianskej jaskyne, Aquaparku v Poprade, prípadne termálneho kúpaliska vo Vrbove a Vyšných Ružbachoch. V zime sú tu výborné podmienky na všetky zimné športy.

Tešíme sa na Vašu návštevu.